نصب ایزوگام

0
2050
نصب ایزوگام در تهران
نصب ایزوگام در تهران

نصب ایزوگام در تهران

با توجه به هزینه نصب ایزوگام ، شرکت ایزوگام تهران یکی از بهترین و حرفه ای ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات نصب عایق رطوبتی می باشد. این شرکت در نظر دارد از نیروهای مجرب و ماهر و همچنین ایزوگام با کیفیت و به صورت تضمینی برای خدمات نصب عایق ساختمان در تهران و حومه استفاده کند.

شرکت ایزوگام تهران بهترین گارانتی را در نصب ایزوگام به مشتریان عزیز ارائه می دهد و همانطور که می دانید. یکی از مهمترین قسمت های نصب عایق رطوبتی قیمت آن می باشد که برای شرکت ما و مشتریان عزیز بسیار حائز اهمیت می باشد. در این قسمت اطلاعاتی در مورد ایزوگام و هزینه نصب عایق ساختمان در اختیار شما قرار می دهیم تا در مواقعی که نیاز به عایق کاری فضای مورد نظر خود دارید بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

نصب عایق رطوبتی معمولا بر حسب متر مربع محاسبه می شود و بر اساس رول استفاده شده ( هر رول 10 متری ) تعیین خواهد شد و قیمت خرید و نصب ایزوگام بسته به اندازه سطح کار متغیر است.

مراحل نصب و اجرای ایزوگام در تهران توسط نصابان حرفه ای و مجرب شرکت ایزوگام تهران و نمایندگان آن انجام می شود. نمایندگی نصب عایق ساختمانی مجاز ایزوگام تهران در تمامی نقاط تهران از بهترین مواد و روش های روز دنیا برای اجرای این عایق بر روی انواع سطوح استفاده می کند.

در تمامی مراحل زیرسازی جهت نصب ایزوگام در تهران ، نصب و بهسازی به صورت کامل انجام می شود تا کاربر بتواند در سال های آینده از عملکرد صحیح پوشش ساختمان اطمینان داشته داشت.

نصب ایزوگام تهران اعم از نصب عایق رطوبتی شمال تهران و اجرای ایزوگام جنوب تهران نصب عایق شرق تهران نصب عایق ساختمانی غرب تهران با تجهیزات مجهز و جدید و بهترین کیفیت و بالاترین و بروزترین متد حرفه ای و تخصصی توسط ایزوگام تهران برای عزیزان انجام می پذیرد.

 

روش نصب ایزوگام

برای نصب عایق رطوبتی به این 6 نکته کلیدی و مهم و حساس توجه کنید!!

به منظور انجام هرچه ساده تر و حرفه‌ای تر عملیات نصب ایزوگام ما ۶ نکته کلیدی در این مقاله بیان خواهیم کرد.

که توجه به آنها می‌تواند تا مقدار زیادی به شما کمک کند تا برای نصب عایق ساختمانی و عایق رطوبتی منزلتان کمتر دچار مشکل شوید.

و به بهترین شکل ممکن اقدام به نصب آن کنید.
هرچند که نصب عایق رطوبتی و عایق کردن بام بیشتر از این که به تئوری نیاز داشته باشد نیازمند تجربه است.

مهم ترین نکته برای نصب ایزوگام قبل از نصب :

مهم ترین نکته در مورد ایزوگام کردن بام و این که این ایزوگام قابلیت این را داشته باشد که تا مدت ها دوام بیاورد و دچار خرابی نشود به خود ایزوگام و جنس آن ربط دارد.

باید در خاطر داشت که ایزوگام مورد استفاده ما باید دارنده علامت استاندارد باشد و از نظر کیفیت در درجه خوب و مقبولی باشد.

هر چقدر عمل نصب ایزوگام خوبو بدون مشکل انجام شود.

در صورتی که ایزوگام مورد استفاده کیفیت پایینی داشته باشد و یا استاندارد نباشد باید منتظر خرابی و مشکلات این عایق رطوبتی باشیم.

همکاران ما در زمینه نصب عایق رطوبتی تهران در سطح کلی تهران اجرا و تعمیر ایزوگام را بر اساس روش ها و اصول انواع عایق رطوبتی ، عایق کاری و استفاده از مواد درجه حرارت بالا انجام می دهند.

اما نکته ویژه این است که شرکت ایزوگام تهران به عنوان نمایندگی مجاز ایزوگام تهران تنها به خدمات نصب و اجرا برای تهران محدود نمی شود. وقتی می گوییم دفتر نصب عایق ساختمانی در تهران و حومه به این معناست که تمام مناطق پایتخت تحت پوشش خدمات نصب ایزوگام تهران توسط مجموعه ایزوگام تهران قرار دارند.

شرایط سطح دیوار و بام :

لازم به ذکر این نکته است که سطح زیرین ایزوگام بسیار در مقاومت و دوام آن دخیل است.
باید بدانید ایزوگام روی سطوح فلزی و سرامیکی و یا چوبی به خوبی نمی چسبد و در طولانی مدت کنده می‌شود و ممکن است خرابی به بار بیاورد.

در آهن به خاطر انقباض و انبساط و در چوب به خاطر خوردگی و باد کردن آن و نداشتن استحکام کافی و چسبندگی لازم بین جسم و لایه محافظ عایق رطوبتی باعث خرابی و کنده شدن لایه از جسم می‌شود.

در صورتی که شما بخواهید روی ایزوگام را دوباره ایزوگام کنید بهتر است لایه فلزی آلومینیومی و یا قلعی روی ایزوگام زیرین را به منظور چسبندگی بیشتر و بهتر ایزوگام جدید بکنید و یا زخمی کنید.

در دستشویی ها و حمام ها نباید نصب ایزوگام روی کاشی و سرامیک و یا روی سطح صاف انجام گیرد.

بهتر است ایزوگام را روی آجر نصب کنید و یا روی گچ های زخم شده.

البته قیر و گونی در دستشویی و حمام عمل مناسب تری نسبت به ایزوگام کردن می باشد.

بهترین مکان نصب ایزوگام

نصب ایزوگام بر روی سطوح آغشته به قیر بهترین راه برای افزایش کیفیت عایق‌گذاری است. سطوحی که پیش‌تر قیربازی شده یا با آسفالت پوشیده شده‌اند، ایده‌آل‌ترین مکان‌ها برای ایزوگام هستند.

با ادغام قیر داخل ایزوگام با قیر موجود در سطح زیرین، اطمینان حاصل می‌شود که عملکرد عایق‌گذاری بهینه و هماهنگی مناسبی دارد. در محیط‌های سیمانی و بتنی نیز، می‌توانید ایزوگام‌های استاندارد و مقاومی را که برای سال‌ها دوام می‌آورند، با کیفیت بالا نصب کنید.

 

تجهیزات مورد نیاز نصب ایزوگام

برای نصب ایزوگام در هر مکان و مقیاسی نیاز به یک سری وسایل است که در زیر فهرست وارد آورده شده است.

  • مشعل ایزوگام کاری و فندک برای روشن کردن
  • تیغ موکت بری
  • لباس مناسب
  • کفش کف صاف
  • دستکش نسوز
  • عینک مخصوص
  • کلاه ایمنی
  • کپسول آتش نشانی
  • کمچه و ماله
  • جارو

آماده سازی سطح

به منظور نصب ایزوگام باید سطح عاری از هرگونه کثیفی و گرد و غبار و خاک باشد.

و همینطور اگر مکان مورد نظر پشت بام است باید کولر ها و تمامی اشیا خارجی را از سطح آن مکان خارج کنید تا اجرای ایزوگام بدون مشکل و بصورت کاملا یک دست انجام گیرد.

همچنین حتما چند سانتی متر از هر لایه ایزوگام را روی لایه قبلی که به موازاتش کشیده شده است قرار دهید.

و به خوبی بچسبانید تا نفوذ آب و رطوبت از میلان لایه ها غیر ممکن شود.

مراحل نصب ایزوگام

مرحله اول، تمیز کردن

باید سطحی که قصد نصب ایزوگام بر روی آن را دارید، چه در پشت بام و چه داخل ساختمان، را کاملاً تمیز و بدون هیچ گونه آلودگی یا گرد و غباری در نظر بگیرید.

پیشنهاد می‌شود سطح مورد نظر را هر چقدر هم بزرگ باشد، به اندازه‌ای که ممکن است با استفاده از جارو و حتی آب کاملاً تمیز کنید. اگر از آب برای شستشو استفاده می‌کنید، حتماً به سطح اجازه دهید کاملاً خشک شود.

در همین حال، در استفاده از آب باید دقت کنید، زیرا به دلیل عدم وجود عایق کاری‌های لازم، احتمال نفوذ آب به لایه‌های زیرین و آسیب به سازه وجود دارد.

 

مرحله دوم؛ درزگیری

بعد از تمیز کردن، ترک‌ها و شکاف‌هایی که شاید در سطح مورد نظر وجود داشته باشند، بهتر از قبل نمایان خواهند شد.

برای برطرف شدن ترک‌های ریز و کوچک می توانید از قیر استفاده کنید اما برای ترک و شکاف‌های بزرگ‌تر باید جداگانه وارد عمل شد. ( نصب ایزوگام )

برآمدگی‌هایی مانند انتهای میلگرد یا سر ستون و یا هر زائده تیز، باید برش داده شوند.

مرحله سوم؛ زیرسازی

بعد از تمیز کردن و برطرف کردن همه ترک‌ها و شکاف‌ها بر اساس نوع سطح باید نسبت به زیرسازی اقدام کرد.

در اغلب موارد سطح زیرین از جنس سیمان و در مواردی نیز از جنس موزاییک و اسفالت است.

برای زیرسازی در یک سطح سیمانی، 280 گرم مشتق قیری محلول در حلال نفتی و برای آسفالت 300 گرم مشتق قیری محلول در آب استفاده می‌شود.

مرحله چهارم؛ شیب بندی

سطح مورد نظر باید از قبل دارای شیب بندی باشد.

شیب بندی‌ها اغلب به سمت آب‌رو‌ها جهت داده می‌شوند.

طی فرآیند نصب ایزوگام دقت به این شیب بندی توسط عامل اجرای ایزوگام بسیار مهم است.

در واقع نصاب باید سعی کند که این سیب را در تمامی قیمت‌های سطح مورد نظر رعایت کند. اجرای غیر یکنواخت می‌تواند باعث به هم خوردن این شیب بندی و جمع شدن آب در یک محل به خصوص شود.

مرحله آخر؛ نصب ایزوگام

اول از همه باید رول‌های ایزوگام را باز کنیم. ( نصب ایزوگام )

برای این کار ابتدا برچسب و سپس پوشش پلاستیکی را جدا می‌کنیم.

گاهی شاید لازم باشد برای باز کردن رول‌ها که زیادی به هم چسبیده‌اند، حرارت داد.

فشار زیادی برای باز کردن رول‌ها باعث پارگی و ایجاد ضعف در ساختار ایزوگام می‌شود.

 

سطح مناسب برای اجرای ایزوگام

سطح مناسب برای ایزوگام کاری چیست؟ هنگام نصب ایزوگام، زیرسازی با اهمیت بسیاری مواجه است. به عنوان مثال، اگر ایزوگام را روی سطوح آهنی نصب کنید، انقباض و انبساط در آهن ایجاد می‌شود که ممکن است منجر به خرابی و کندی در ایزوگام گردد.

از سوی دیگر، نصب ایزوگام بر روی سطوح چوبی توصیه نمی‌شود. چون چوب به میزان لازم از استحکام و چسبندگی برخوردار نیست و ممکن است در اثر خوردگی و باد کردن، باعث آسیب به ایزوگام شود.

اگر قصد ایزوگام را بر روی ایزوگام قبلینصب کنید ، بهتر است فویل و لایه روی ایزوگام قدیمی را کاملاً بردارید یا به صورت کامل زخمی کنید تا چسبندگی و دوام بیشتری برای تعویض ایزوگام ایجاد شود.

این کار بر روی کاشی و سرامیک توصیه نمی‌شود. معمولاً در سرویس‌های بهداشتی ایزوگام را بر روی کاشی و سرامیک مشاهده می‌کنیم. در این صورت، بهتر است سرویس‌های بهداشتی را به جای ایزوگام قیرگونی کنید. از آجر یا گچ‌هایی که زخمی شده‌اند، می‌توانید برای نصب ایزوگام استفاده کنید که انتخاب مناسبی خواهد بود.

 

نصب ایزوگام روی ناودان

هنگام نصب ایزوگام بر روی لوله‌های هواکش و بخاری، حتماً اطمینان حاصل کنید که لوله‌ها را به وسط ایزوگام قرار نمی‌دهید.

ابتدا لوله‌های بخاری را به همراه ایزوگام در کنار عایق حرارتی قرار دهید و نیازی به برداشتن محل قرارگیری لوله ندارید. سپس عایق حرارتی را به شکل یک علامت ضربدر برش داده و بیشتر آن را روی لوله چسبانید. برای افزایش مقاومت در برابر نفوذ آب، چند سانتی‌متر از قسمت بالایی لوله را با استفاده از قیر زیرسازی کنید.

 

برای ناودان ها و لوله های خروج دود و هوا چگونه عمل کنیم ؟

به منظور تضمین خروج بهینه‌ی آب از پشت بام ناودانها، شیب پشت بام باید به‌طوری تنظیم گردد که تمام آب ناشی از باران به‌سوی ناودانها هدایت شود. علاوه بر این، نصب ایزوگام نیز باید به‌گونه‌ای انجام گیرد که این مسیر را به هیچ وجه منحرف نکند.

برای اطمینان از این که آب به‌صورت کامل به ناودان می‌رسد، عایق‌های رطوبتی را موازی با مسیر شیب نصب می‌کنند.

با انجام مراحل نصب ایزوگام به صورت دقیق و مرحله به مرحله، ابتدا مقداری ایزوگام را در ناودانها کشیده و با استفاده از حرارت فشرده، این ایزوگام را با چسب مخصوص و متمایل به سمت ناودان اتصال دهید. در این فرآیند، حتماً به این نکته توجه کنید که اجرای ایزوگام باعث گیرفتگی ناودانها نشود.

در بخش لوله‌های بخاری و هواکش نیز، با قرار دادن عایق حرارتی به شکل مناسب، لوله‌ها را در وسط آن قرار دهید.

سپس به جای برش دادن عایق برای جای لوله، آن را به‌صورت یک علامت ضربدر ببرید و اضافات را روی لوله خم کرده و با استفاده از چسب مخصوص و متمایل به آن متصل کنید. همچنین، برای جلوگیری از ورود آب به این مکان، لوله‌های هواکش و بخاری را تا حدود 15 سانتی‌متر از یک لوله با قیر آغشته نمایید.

 

دمای هوا در هنگام نصب ایزوگام :

نصب ایزوگام در دماهای پایین با مشکل مواجه می‌شود و درست نمی چسبد پس بهتر است در روز های خشک و با هوای نسبتا گرم انجام گیرد.
بدترین موقع برای نصب عایق رطوبتی در روز های بارانی و برفی است.

به خاطر داشته باشید !!
ایزوگام به نگهداری مناسب نیز نیاز دارد.
باید مراقب باشیم که سطح آن را دچار روزنه و سوراخ نکنیم وگرنه از عمر آن کاسته خواهد شد.

نکات مهم اساسی، قبل از نصب ایزوگام

در آغاز کار اگر برآمدگی‌هایی بر روی سطح مشاهده کردید، باید آن را بطور کامل از بین ببرید و تمام سطح را هم‌تراز کنیم.
به هیچ وجه هنگامی که امکان بارش باران و برف و تگرگ و … وجود داشته باشد، اقدام به نصب ایزوگام نکنید.
در دمای 5 درجه زیر صفر نصب عایق ساختمانی را انجام ندهید. چون امکان دارد لایه‌های ایزوگام بشکل دقیق و صحیح انجام نشده باشد و از خاصیت الاستیکی آن کم کند.

سطح که قرار است نصب عایق رطوبتی روی آن انجام گیرد باید کاملا خشک و تمامی آلودگی‌ها و گرد و غبارها را از روی سطح موردنظر از بین ببرید.

تمام قسمت‌های کنج و گوشه، باید قبل از نصب ایزوگام سیمان‌کاری بشوند.

نصب عایق ساختمانی در زوایای 90 درجه نباید انجام شود.

برای نصب رول ایزوگام کنار یکدیگر به هم‌پوشانی درست انجام شود.

توجه داشته باشید که هزینه نصب ایزوگام 1402 کاملا جدا از ایزوگام و کپسول از هزینه های لازم برای خرید آن می باشد.. گاهی برای کاهش هزینه ها، نصب عایق رطوبتی را به افراد فاقد صلاحیت و کم تجربه واگذار می کنند که منجر به عدم چسبندگی کافی، ایجاد ترک و درز بین ایزوگام و همچنین نفوذ رطوبت و آب به سقف می شود.

این روش نامناسب نصب عایق رطوبتی باعث آسیب به سازه شده که در نهایت نیاز به تعمیر و یا تعویض و نصب ایزوگام جدید با هزینه هنگفت به مالک محترم می شود. بنابراین هنگام تعیین قیمت نصب عایق ساختمانی، علاوه بر سطح نصب عایق ساختمانی مطلوب، صلاحیت نصاب نیز بسیار مهم است.

خدمات نصب ایزوگام در تهران و کرج

یکی از خدمات اصلی ما در شرکت ایزوگام تهران ارائه عایق و نصب عایق رطوبتی با بهترین قیمت می باشد . با توجه به حساسیت کیفیت نصب ایزوگام ، ما از بهترین افراد و متخصصان زیادی در مراحل نصب عایق ساختمانی استفاده می کنیم ، با رعایت تمام اصول ، نتیجه بسیار خوبی را به شما ارائه می دهیم.

شرکت ایزوگام تهران نصب کننده ایزوگام در تمام نقاط تهران و کرج را با بهترین تجهیزات و متخصصین در نصب عایق رطوبتی به شما عزیزان ارائه می دهد.

مهمترین نکته قبل از نصب ایزوگام

نکته مهم در مورد نصب ایزوگام ساختمان و عمر و دوام بالای آن، باید به خاطر داشت که ایزوگامی که استفاده می کنیم باید دارای برچسب استاندارد و کیفیت خوب و قابل قبولی باشد.

هر چقدر هم که مراحل اجرای ایزوگام کیفیت مطلوبی داشته باشد، اگر ایزوگام مورد استفاده بی کیفیت یا غیر استاندارد باشد، ایزوگام دچار خرابی خواهد شد.

بهترین موقعیت برای نصب ایزوگام

بهترین مکان برای نصب ایزوگام سطح قیر است. سطوحی که قبلا آسفالت شده اند بهترین مکان برای نصب عایق رطوبتی هستند، زیرا آسفالت در ایزوگام به همان آسفالت سطح زیر تبدیل می شود.
در محیط بتن سیمانی، می توان عایق محافظ استانداردی را نصب کرد که سال ها دوام می آورد.

آماده کردن سطح موردنظر قبل از نصب ایزوگام

برای نصب ایزوگام سطح باید عاری از هرگونه کثیفی، گرد و غبار و آوار باشد و همچنین در صورتی که محل مورد نظر سقفی است، برای نصب عایق ساختمانی، کولرها و تمامی اجسام خارجی را از سطح محل خارج کنید. می توان آن را به آرامی و به طور کامل انجام داد.

همچنین حتماً چند سانتی متر از هر لایه آسوگام را روی لایه قبلی که موازی با آن است قرار دهید و آن را به خوبی فشرده کنید تا امکان ورود آب و رطوبت از شکاف های بین لایه ها وجود نداشته باشد.

آب و هوای مناسب برای نصب ایزوگام

استفاده از ایزوگام در دماهای پایین دشوار است و به خوبی نمی چسبد، بنابراین بهتر است ایزوگام را در روزهای خشک و در هوای گرم نصب کنید.
بدترین زمان برای نصب ایزوگام در روزهای بارانی و برفی است.

نگهداری ایزوگام نیز امری ضروری می‌باشد.
باید مواظب باشیم سطح ایزوگام سوراخ نشود وگرنه عمر آن کم می شود.

قیمت نصب ایزوگام

معمولاً کارهای نصب ایزوگام با مساحت کوچک (لکه گیری) قیمت بالاتری دارند. نوع ایزوگام مورد استفاده ، طراحی ایزوگام ، محل نصب عایق ساختمانی از جمله پوشانده بودن یا نبودن سطح مورد نظر، نیاز به زیرسازی ، نیاز به نظافت و همچنین تعداد کولرها و حمل و نقل آنها را شامل می شود.

برآورد قیمت نصب ایزوگام : نصب و اجرای صحیح و منظم ایزوگام دوام و ماندگاری ایزوگام را چندین برابر می کند، بنابراین لازم است افراد واجد شرایط و با تجربه ایزوگام خود را به نصب و همچنین انتخاب بهترین متریال در هنگام عایق کاری بسپارید . جهت مشاوره و اطلاع از آخرین قیمت نصب عایق رطوبتی با ما تماس حاصل فرمایید.

نصب ایزوگام در تهران و سایر مناطق، هزینه‌های متفاوت و غیرقطعی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در شرکت ایزوگام تهران، هزینه نصب عایق ساختمانی به عوامل گوناگونی وابسته است و نمی‌توان به صورت دقیق اعلام کرد.

بررسی دقیقی از منطقه‌ای که اجرای ایزوگام در آن برنامه‌ریزی می‌شود، ضروری است. ابعاد این ناحیه مشخص خواهد کرد که چند لایه ایزوگام برای نصب لازم است و چه تعداد مراحل نصب و تجهیزات مورد نیاز خواهد بود. تمام این عوامل بر هزینه نصب ایزوگام در تهران تأثیر می‌گذارند.

شرکت ایزوگام تهران با رعایت استانداردهای کیفیت، مراحل نصب عایق رطوبتی را اجرا می‌کند. این اجرا به گونه‌ای است که کیفیت در سطح بالاترین مراتب حفظ شود و همچنین قیمت و هزینه نهایی به نحو منصفانه و بسیار مقرون به صرفه در نظر گرفته شود.

اجرای ایزوگام در تهران

برای دریافت خدمات اجرای و نصب ایزوگام تهران در تمام نقاط تهران کافیست با نمایندگی ایزوگام در شرکت ایزوگام تهران تماس بگیرید. این گروه در تلاش است تا ساکنان تمام نقاط پایتخت به خدمات مورد نظر خود مربوط به نصب عایق رطوبتی تهران در سریع ترین زمان ممکن دسترسی داشته باشند.

برای نیل به این هدف از شهروندان محترم شمال، جنوب، شرق و غرب تهران و کلیه مناطق همجوار دعوت می شود در اسرع وقت با نمایندگان مجاز نصب عایق رطوبتی تهران تماس حاصل نمایند و کارشناسی های لازم را در قالب اطلاعات مفید مربوطه به اجرای ایزوگام در تهران از پرسنل زبده و خبره ما دریافت نمایند.

اگر می‌خواهید بام خود را با ایزوگام با کیفیت و دارای ضمانت پوشش دهید، جهت دریافت قیمت نصب ایزوگام و مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید.

هزینه نصب ایزوگام در تهران و حومه

محل مورد نظری که می خواهیم نصب ایزوگام را اجرایی کنیم، هزینه نصب عایق ساختمانی را مشخص می کند. اکثر مناطقی که ایزوگام در آن نصب می شود شامل سقف، توالت و حمام، دیوارها، باغ ها و استخرهای شنا می شود.

هزینه اجرای ایزوگام بر روی دیوار عمدتاً به دلیل استفاده از داربست و سختی و ریسک آن محاسبه می شود. هزینه نصب ایزوگام سال 1402 برای عایق  شدن مستراح و حمام ها، باغ ها و استخرها به دلیل حساسیت این مناطق و محصور بودن آنها بسیار بالا بود.

قیمت نصب ایزوگام پشت بام

هزینه نصب ایزوگام روی پشت بام یکی از رایج ترن خدمات نصب عایق ساختمانی می باشد. علاوه بر آنچه در ابتدای مقاله در مورد هزینه نصب عایق رطوبتی مطرح شد، عوامل دیگری نیز در تعیین هزینه اجرای عایق رطوبتی بر روی پشت بام نقش دارند.

مهم ترین فاکتور در محاسبه هزینه اجرای ایزوگام بر روی سقف، متراژ خانه شما و مصالح به کار رفته در نصب ایزوگام می باشد. مخصوصاً برای متراژ بالا، هزینه اجرای ایزوگام کمتر از متراژ پایین تر است. برآورد مساحت کار حدود 30 درصد مساحت اصلی خانه است (به دلیل آویزان بودن، تکه تکه بودن و دیوارهای بالارو)

قیمت نصب ایزوگام در متراژ های کوچک

نصب ایزوگام در متراژهای کوچک به دلیل بالا بودن هزینه های کارگری و همچنین سود کمتر، قیمت نصب عایق رطوبتی سقف با درصد بیشتری محاسبه می شود.

اگر سقف خانه دارای سطحی کاملا صاف و تمیز با زیرسازی مناسب باشد قیمت نصب عایق رطوبتی برای آن کمتر می شود اما اگر سقف دارای پستی و بلندی (تپه ای) باشد زیرسازی مناسبی وجود ندارد و سطح دارای کثیفی است.

اگر تعداد کولر زیاد باشد و خلاصه سطح ثابت و ناهموار باشد قیمت نصب ایزوگام برای آن بیشتر می شود. همانطور که گفته شد، اندازه سقف، متریال سقف و سطح مهارت نصاب سقف، همگی در تعیین هزینه نصب عایق ساختمانی سقف نقش دارند.

مشخصات نصب ایزوگام درجه 1

یکی از ویژگی های اصلی ایزوگام پرمیوم ضخامت بالا و مواد مرغوب آن است که به دلیل استفاده از مواد مرغوب در تولید آن می باشد. هر چه ایزوگاما ضخیم تر باشد، در هنگام نصب ایزوگام عمر مفید آن بیشتر خواهد بود.

قیر مورد استفاده در اجرای ایزوگام درجه یک باید از بهترین نوع باشد تا عمر پلیمر را افزایش دهد. زیرا کیفیت قیر مصرفی در تولید آسفالت تاثیر زیادی بر کیفیت آسفالت و نفوذپذیری آن دارد.

برای اجرای ایزوگام باید بدانید که ایزوگام های درجه یک در اشکال و طرح های مختلف در بازار موجود است و به دلیل کیفیت ساخت، ماندگاری بیشتری نسبت به نصب عایق ساختمانی معمولی دارد.

قیمت نصب ایزوگام درجه یک بالاتر از قیمت اجرای ایزوگام معمولی است زیرا مواد مصرفی در تولید این ایزوگام برای تولید کننده گران بوده و در نتیجه قیمت نصب عایق رطوبتی درجه ممتاز بسیار بالاتر از مواد بی کیفیت آن است.

 

راهنمای نصب ایزوگام

به منظور اجرای بهتر و حرفه‌ای‌تر فرآیند نصب ایزوگام و عایق رطوبتی در ساختمان‌ها، شش نکته اساسی را در اینجا ارائه می‌دهیم. این موارد به شما کمک می‌کنند تا اجرای ایزوگام را به سهولت و با کیفیت بالا انجام دهید. با رعایت این نکات، مشکلات ناشی از نصب  را به حداقل برسانید و به بهترین نحو ممکن این عملیات را انجام دهید.

در علی‌رغم اینکه اجرای ایزوگام و عایق‌گذاری بام نیازمند تجربه عملی بیشتری نسبت به تئوری دارد، اما آشنایی با این شش نکته مهم می‌تواند به شما در انجام این کار کمک کند. برای بهبود فرآیند نصب ایزوگام، لازم است این نکات را با دقت مطالعه کرده و در عمل به کار برده‌اید.

نکته‌ای مهم پیش از نصب عایق ساختمانی

در مورد نصب ایزوگام بر روی بام، نکته مهمی که باید به آن توجه داشت، این است که ایزوگام انتخابی باید بتواند برای مدت طولانی دوام داشته و خرابی نکند. این امر به جنس و کیفیت ایزوگام مرتبط است. بهتر است به خاطر داشته باشید که ایزوگام مورد استفاده شما باید دارای استانداردهای معتبر باشد و کیفیت مناسبی داشته باشد.

اهمیت ایزوگام مناسب در نصب بام از نظر کیفیت و دوام بسیار بزرگ است. حتی اگر نصب ایزوگام به صورت صحیح و بدون مشکل انجام شود، اگر مصالح ایزوگام کم کیفیت و استانداردهای لازم را نداشته باشند، ممکن است در آینده با مشکلات و خرابی‌ها روبه‌رو شویم.

بنابراین، انتخاب ایزوگام با کیفیت و استاندارد اهمیت دارد تا به مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

بهترین تیم نصب ایزوگام تهران

اگر ساکن تهران هستید ما بهترین نصاب ایزوگام در تهران شرکت ایزوگام تهران را به شما معرفی می کنیم.

ساکنین کلیه مناطق تهران مانندغرب مانند اکباتان ، شهرک غرب ، شهران ، پونک ، شهر زبا ، سعادت آباد ، صادقیه و غیره هستند می توانند دسترسی آسانی به این مرکز داشته باشند و می توانند در اجرا و نصب ایزوگام تهران توسط شرکت ایزوگام تهرن در انواع مختلف بر روی انواع سطوح به تخصص همکاران خود تکیه کنند.

نصب ایزوگام تهران به همراه فروش بهترین نمونه های ایزوگام

خدمات نصب ایزوگام تهران توسط شرکت ایزوگام تهران به صورت تخصصی برای تمامی نقاط تهران در دسترس عزیزان می باشد و با توجه به اینکه مجموعه ایزوگام تهران از بهترین نمونه ها و بالاترین کیفیت ایزوگام را در سطح کل کشور برخوردار است.

همزمان می توانید بهترین کیفیت ایزوگام را از مجموعه ایزوگام تهران دریافت کرده و درخواست نصب عایق ساختمان تهران را نیز برای منازل و ساختمان های مد نظرتان ثبت نمایید تا تیم نصب ایزوگام تهران شرکت ایزوگام تهران در اسرع وقت نصبت به انجام سفارش شما عزیزان به محل مورد نظرتان مراجعه نمایند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here