ایزوگام فویلدار

0
141
ایزوگام فویل دار

ایزوگام فویلدار

ایزوگام ها را بر طبق نوع روکش به دو نوع ایزوگام فویلدار و ایزوگام بدون فویل تقسیم می کنند. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی دربارۀ ایزوگام فویل دار در اختیار شما قرار دهیم.

ایزوگام فویل دار

در بعضی از این کارخانه جات، هنگام تولید ایزوگام، یهک لایه فویل آلومینیومی بر روی ایزوگام پرس می کنند که فروشندگان از این موضوع برای مشتریان به عنوان یک امتیاز و نکتۀ مثبت یاد می کنند و آن ها را یه خرید ایزوگام تشویق می کنند. چنین قابلیتی، می تواند کیفیت ایزوگام را به مراتب افزایش دهد. اما در واقع باید بدانید که اینطور نمی باشد، ایزوگامی که دارای روش فویل می باشد، نشان دهندۀ کیفیت برتر آن نیست.

کاربردهای ایزوگام فویل دار

حا شاید این سؤال برایتان پیش بیاید با وجود این که روکش فویل تأثیری بر روی کیفیت ایزوگان ندارد، پس استفادۀ آن چه مزیتی دارد و کاربرد آن چیست ؟

در پسخ باید بگوییم که روکش دارای فویل ایزوگام 2 کاربرد بسیار مهم دارد که در ادامه به هر کدام اشاره می کنیم:

1_ از نظر شکل و ظاهر، زیبایی مطولوبی به عایق خواهد داد.

2_ روکش آلومینیومی واقع بر روی ایزوگام سبب منعکس شدن نور مستقیم خورشید می شود و  از برخورد نور خورشید به سطح ایزوگام جلوگیری می کند که این موضوع سبب افزایش طول عمر ایزوگام خواهد شد.

هنگامی که نور خورشید مستقیماً و با شدت زیاد می تابد، فویل آلومینیومی ایزوگام، نور خورشید را منعکس و سبب روان شدن قیر ایزوگام و جلوگیری از شل شدن آن می شود.

ایزوگام فویل دار

همچنین فویل آلومینیومی ایزوگام ها سطح بسیار نازکی دارد و دارای ضخامتی حدود 14 میکرون می باشد، به طوری که به آسانی می توان با دست آن را خراشید.

توجه داشته باشد که هنگام نصب ایزوگام فویل دار بر روی پشت بام، ابتدا باید سطح ایزوگام را بطور کامل تمیز و عاری از آلودگی و گرد و بار نمایید.

همچنین این ایزوگام دارای خاصیت رسانایی می باشد، به همین خاطر هنگام ایجاد رعد و برق روی سطح آن رفت و آمد نکنید و مراقب اطرافیان ( به ویژه کودکان ) باشید.

منبع

شما عزیزان می توانید محصولات ما را از اینجا مشاهده نمایید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here