ایزوگام شیروانی

0
39
نصب ایزوگام شیروانی در تهران با قیمت مناسب
نصب ایزوگام شیروانی در تهران با قیمت مناسب

ایزوگام شیروانی

برای نصب ایزوگام شیروانی در تهران می توانید با نمایندگی ایزوگام تهران تماس بگیرید. سقف های شیروانی خانه ها به دلیل زیبایی ظاهری که دارند اخیراً رواج پیدا کرده اند. بنابراین به غیر از مناطق شمالی کشور در شهرهای دیگر نیز دیده می شود. به دلیل شیب این سقف ها، قرار دادن ایزوگام بر روی آن ها، نکات و حساسیت های خاصی دارد.

ایزوگام سقف شیبدار | ایزوگام شیروانی در تهران | قیمت ایزوگام شیروانی

این کار باید توسط نصاب های حرفه ای ایزوگام انجام شود تا با اجرای صحیح و بدون مشکل بهترین کیفیت و کارایی را برای کاربر داشته باشد. در ادامه به نکات مهمی در خصوص نصب ایزوگام روی شیروانی می پردازیم. نصابان حرفه ای شرکت ایزوگام تهران نیز جهت نصب ایزوگام بر روی سقف زیر شیروانی ضمن اجرای زیرساخت ها در خدمت شما هستند.

اهمیت نصب ایزوگام روی شیروانی

فرقی نمی کند سقف ساختمان شیبدار باشد یا ساده. در هر صورت عایق کاری شیروانی برای جلوگیری از ورود آب و رطوبت به داخل ساختمان ضروری است. عایق هایی مثل کرگانی و … ایزوگام به دلیل سهولت در نصب و ماندگاری بیشتر طرفداران بیشتری دارد. به طور کلی الزامات نصب ایزوگام شیروانی را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

کاهش مصرف انرژی

ایزوگام اگرچه یک عایق رطوبت است، اما نقش بسزایی در جلوگیری از هدر رفتن انرژی دارد. پشم شیشه ایزوگام آن را عایق خوبی برای گرما و سرما کرده است. بنابراین با نصب ایزوگام بر روی سقف شیروانی می توان از اتلاف انرژی در این ساختمان ها جلوگیری کرد.

عایق صدا

یکی از مزیت های اصلی نصب ایزوگام روی شیروانی این است که به عنوان عایق صدا عمل می کند. صدای باران در پشت بام گاهی اوقات آزاردهنده است، بنابراین می توان با نصب ایزوگام برای کاهش این صدا استفاده کرد. در اینجا ایزوگام تبدیل به یک عایق صدا برای کاهش این گونه صداها می شود.

عایق رطوبت

کاربرد اصلی ایزوگام شیروانی عایق رطوبتی است. ایزوگام بهترین عایق در برابر رطوبت ناشی از برف و باران است و می توان از آن برای جلوگیری از ورود رطوبت باران به داخل ساختمان استفاده کرد.

بهترین ایزوگام شیروانی

یکی از مهم ترین نکاتی که قبل از نصب ایزوگام شیروانی باید به آن توجه کرد، انتخاب نوع ایزوگام است. هر نوع عایق را نمی توان روی سقف های شیروانی نصب کرد. برای عایق کاری خطوط باید از ایزوگام ضخیم استفاده کرد. همکاران ما در شرکت ایزوگام در تهران برای این کار از ایزوگام 2 لایه یا 3 لایه استفاده می کنند. البته ساخت ایزوگام طرح دار یکی دیگر از گزینه هایی است که مشتریان می توانند انتخاب کنند.

قیمت ایزوگام شیروانی

قیمت ایزوگام شیروانی به کیفیت آن بستگی دارد. بدون شک ایزوگام های 2 و 3 لایه قیمت بالاتری نسبت به مدل های دیگر دارند. همچنین اگر می خواهید ایزوگام را روی سقف مدل نصب کنید باید هزینه بیشتری بپردازید. برای اطلاع از قیمت ایزوگام روی سقف و نحوه نصب و استفاده از آن می توانید با شرکت گام گستر تماس حاصل فرمایید.

نکات ایمنی قبل از نصب ایزوگام شیروانی

در مراحل نصب ایزوگام بر روی شیروانی رعایت دقیق نکات ایمنی بسیار مهم است. اولین نگرانی ایمنی اعمال حرارت زیاد به لایه ها برای نصب ایزوگام روی سقف است. گرمای بیش از حد روی سقف، لایه های پشم شیشه را ذوب کرده و باعث آتش سوزی می شود. نصاب های شرکت ایزوگام تهران از ستون ها به سطح پشت بام حرکت می کنند. همچنین همکاران ما از تجهیزات ایمنی برای اجرای ایزوگام بر روی پشت بام استفاده می کنند تا ایمنی کار را بهتر تضمین کنند.

نحوه نصب ایزوگام شیروانی

نصاب های شرکت ایزوگام در تهران از ملات برای اجرای ایزوگام بر روی پشت بام استفاده می کنند. این ملات سبب افزایش کیفیت و استحکام ایزوگام می‌شود. پس از یکنواخت شدن سطح، لایه آسفالت کشیده می شود تا سطح با ایزوگام دوباره بچسبد. در نهایت مراحل نصب ایزوگام بر روی پشت بام به پایان رسید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here